Grafik pre tvorbu kreatívnych vizuálov a zážitkov pre klientov

Informácie o pracovnom mieste

ℹ️ Niečo o nás:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme technologicko-výrobná firma, ktorá spolupracuje s youtubermi, influencermi, streamermi na príprave našich spoločných produktov "merch"(offline ID), a zabezpečuje Unlimited merch desires™ servis od návrhu, cez výrobu, zákaznícky servis až po logistiku a distribúciu konečnému followerovi, ktorý žiadna iná firma neposkytuje. Kde tovar musí byť vyrobený Just in time metódou a odoslaný do 5 dní, preto má firma vysoké nároky na výrobu.
Merch je pre nás osobná vec. Chceme byť lepší ako všetci ostatní v tomto segmente a plánujeme expanziu do Európy.
Sme partia nadšencov, ktorá maká na svojich snoch a veríme, že nám ich pomôžeš dosiahnúť.
Vychoval nás online svet, nepoznáme slovo nedá sa a takýto prístup čakáme aj od teba.
Viac na www.gomerch.sk

Veľmi radi Ti o GoMerch spoločnosti povieme viac:
- spravili sme radosť viac ako 250 000 zákazníkom
- odoslali sme viac ako 0,5 milióna objednávok
- plánujeme expandovať do zahraničia

GoMerch hľadá GRAFIKA, ktorý pochopí nielen našu spoločnosť, ale aj našich klientov a splní ich predstavy. Niekoho, kto sa nebojí navrhovať kreatívne vizuály, ktoré uvidia tisícky fanúšikov po celom svete.
Staň sa súčasťou nášho tímu a ukáž svetu, čo v tebe drieme.

Čo by bola Tvoja náplň práce?

  • zoznámenie sa s firmou GoMerch, jej zameraním a víziami

  • komunikácia s klientom a vytváranie grafických návrhov od skíc až po výsledné vizuály na základe požiadavky klienta

  • vývoj produktového portfólia klienta

  • sprevádzanie a kontrola vzorky cez výrobu

  • zadávanie objednávok do výroby

  • grafická tvorba reklám a bannerov

  • príprava modelov identifikačných materiálov (vizitky, logá, značkové formuláre, ochranné známky, firemné symboliky)

  • návrh vlastných grafických riešení a dizajnu

  • spolupráca pri vytváraní kreatívnych konceptov a nových ideí

  • komunikácia a spolupráca na dennej báze s marketingovým oddelením

Zamestnanecké výhody, benefity

✅ zázemie technologicky špičkovej firmy s víziou rastu
✅ sebarealizáciu pri budovaní našej značky a identity
✅ kurzy, školenia a ďalší rozvoj, možnosť kariérneho rastu
✅ firemné prostredie, ktoré funguje na enviromentálnych princípoch vyrobiť iba to čo sa objedná, neprodukovať nadbytok textilu a iných výrobkov
✅ bezplatný vstup do fitka ️
✅ pet friendly office
✅ spoločné teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafika, grafický dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Základy
Microsoft Office 365 - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

grafik

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Určite k nám zapadneš ak:

  • máš minimálne 2 ročnú prax na pozícii grafik
  • máš kreatívne myslenie a estetické cítenie
  • máš zodpovedný prístup k práci a všetko dotiahneš na 100%
  • nechýba ti chuť učiť sa nové veci
  • si tímový hráč
  • dodržiavanie termínov je pre teba samozrejmosťou

Informácie o výberovom konaní

Pošli nám svoje CV a portfólio na: team@gomerch.company, radi ťa bližšie spoznáme, napíš nám pár slov o sebe, čo ťa baví a motivuje. Vopred všetkým ďakujeme za záujem pracovat v našej firme.
900 - 1500 eur/mesiac
Plný úväzok, Živnosť
Osobnosti & značky
TRENDING TVORCOVIA

ABECEDNÝ ZOZNAM TVORCOV

1 - E

Značky